Rajče tyčkové hybridní Supersweet 100 F1

Rajče tyčkové hybridní Supersweet 100 F1

Rajče tyčkové (Lycopersicon lycopersicum) Supersweet 100 F1 je rané super sladké velice chutné odolné výnosné třešňové tyčkové hybridní rajče do skleníku, fóliovníku a na záhon.

Více detailů


53,00 Kč

575749

Zboží, které bylo s tímto zakoupeno:

Rajče tyčkové hybridní Supersweet 100 F1

Latinský název: Lycopersicon lycopersicum

Popis: Rajče tyčkové (Lycopersicon lycopersicum) Supersweet 100 F1 je rané super sladké velice chutné odolné výnosné třešňové tyčkové hybridní rajče do skleníku, fóliovníku a na záhon.

Na balkonech a terasách si můžete vypěstovat i vlastní rajčata. Pokud chcete, vyzkoušejte si výborné odolné tyčkové rajče Supersweet 100 F1. Je super sladké, středně pevné a navíc i výrazně odolné chorobám rajčat. Od léta do podzimu neúnavně nasazuje značné množství červených chutných plodů. Semena vyséváme od konce února do dubna. Před výsevem je necháme alespoň den nabobtnat ve vlažné vodě, na vatě. Teprve potom je vysejeme. Ve vlhké půdě, v hloubce asi půl centimetru a při teplotě nad 22 stupňů vyklíčí do tří týdnů. Na balkonech, terasách a lodžiích je pěstujeme buďto ve velkých květináčích (truhlících) nebo ve větších plastikových pytlích. Na záhon nebo do truhlíku je vysazujeme po ledových mužích.


Výsev měsíce: únor, březen, duben do truhlíku, předpěstovat 

Cenová skupina: T

Balení obsahuje cca 10 semen.

Košík  

(prázdný)