Přejeme Vám stálé Zdraví a hodně Štěstí.

Ať Vám naše semínka zdárně klíčí a rostliny z nich vypěstované dělají jen radost.


 Vážení přátelé, děkujeme Vám za zájem o naší službu.

 

Objednávky vyřizujeme pravidelně.

Česká pošta zásilky stále rozváží po celé republice. 


Pokud chcete vědět, co se dá v jednotlivých měsících roku vysévat, napište do vyhledávacího okénka měsíc, který Vás zajímá...nyní třeba říjen. Náš systém Vám vyhledá rostliny a odrůdy, které v zadaném měsíci můžete vysévat. Je jen na Vás, jestli si nějaká semena vyberete.

 

 

Prohlášení:

 

Při vytvoření objednávky v e-shopu zásilkové služby: www.aev-vs.cz jsem si vědom (a) toho, že dávám vědomě a dobrovolně souhlas se zpracováním a uchováváním svých osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, e mail a všechno objednané zboží), v počítačích zásilkové služby AEV-VS. Více najdete v obchodních podmínkách.

 

Vysvětlení:

Vytvořením objednávky v našem E shopu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, úplná adresa a všechno Vámi objednané zboží) v našich počítačích, tak, jak to nařizuje evropská směrnice GDPR. 

 Vaše jméno, příjmení a úplná adresa slouží pouze ke zdárnému vyřízení a doručení Vaší zásilky. Bez nich nám Česká pošta zásilku nepřevezme k přepravě.

 

Věříme, že Vám i v letošním roce budou dělat radost rostliny vypěstované z našich semen a že dobrá chuť, kterou dodají Vašim jídlům naše koření a kořenící směsi Vás uspokojí.  

 

Jakmile od nás Vaši zásilku převezme Česká pošta, odešleme Vám informační e mail - odesláno. Od tohoto dne ji už dopravuje Česká pošta.

Pokud neobdržíte zásilku asi do deseti dnů po našem oznámení o jejím odeslání, napište nám, společně to vyřešíme.


V případě, že některá, Vámi objednaná, semena nebudou momentálně k dispozici a my víme, že je v blízké době dostaneme, dovolujeme si Vám krátce pozdržet dodání zásilky. Věříme, že to chápete.

 

Při vyplňování objednávkového formuláře, to je: jména, příjmení, ulice, obce, města, atd. používejte českou (slovenskou) klávesnici s háčky, kroužky a čárkami nad písmenky a to proto, aby Vám pracovníci České pošty mohli zásilku bezpečně doručit.

 

Po vybrání zboží si vytvoříte objednávku zmáčknutím tlačítka k pokladně. A to tak, že do příslušných kolonek napíšete svojí adresu, e mail. Následuje Váš souhlas s dodacími podmínkami, ten vytvoříte kliknutím do bílého čtverečku, vlevo nahoře, nad způsobem platby.

 

Potom si můžete vybrat způsob platby. Při platbě na náš účet (napřed platba dopředu na náš účet, po připsáí částky na náš účet, dodání zásilky doporučeným dopisem) potvrdíte a odešlete objednávku tím, že kliknete na rámeček, ve kterém je zobrazen příkaz k úhradě bankovním převodem.

Při platbě na dobírku nakonec kliknete na obrázek automobilu, v rámečku.

Dovolte nám uvést názorný příklad platby na dobírku: vyplníte formulář (adresa, e mail, atd.), potom odsouhlasíte dodací podmínky. V sekci - Doprava - je potřeba, při výběru platba na dobírku, kliknout na kroužek před znakem Česká pošta dobírka. V kroužku se objeví tečka, tím je doprava na dobírku potvrzena. Pak se Vám k objednaným semínkům přiřadí základní dobírkové dopravné. V další sekci - Výběr způsobu platby - se v rámečku zobrazí automobil, kliknete na něj a tím je Vaše objednávka vytvořená. Na Vašem počítači se zobrazí potvrzení objednávky a my Vám zásilku odešleme na dobírku.

Pokud se na Vašem počítači potvrzení po odeslání objednávky nezobrazí, asi se někde stala chyba. V tomto případě vytvořte, prosím, objednávku znovu. Děkujeme.


Jestli Vás zajímají hlavně novinky, najeďte si na konec stránky a zmáčkněte "tlačítko" novinky.

 

Pokud Vás zajímá náš celý sortiment, pak si na levé straně obrazovky postupně zmáčkněte tlačítka - Koření, Semena.

Nezapomeňte ani na úplně poslední "tlačítko" po levé straně užiteční pomocníci. Zde najdete třeba pomůcky na roubování (kolíčky klipsny, pásky). 

 

Krmné řepy, mrkve, kapusty a semena rostlin na "zelené hnojení" najde pod tlačítkem krmné i užitečné rostliny.

Jestli potřebujete krmné řepy, které nedají při obdělávání tolik práce, pak právě pro Vás máme výborné francouzské jednoklíčkové odrůdy v EKO kvalitě.

 

Pro detailní vyhledávání semen, koření, atd., můžete využít okénko - hledat.

Pokud do tohoto okénka napíšete to, co chcete najít, náš systém Vám to, pokud to vedeme,  najde. Například: Start S F1, Amy, atd. 

Jestli chcete najít nějakou jednotlivou skupinu rostlin, napište název této skupiny do okénka - vyhledat - v jednotném čísle. Například: bazalka, pepř, rajče, paprika, okurka, tykev, atd. Systém vyhledá semena, koření, atd., v těchto skupinách.

I když Vám náš systém ve skupině rostlin, ve které hledáte, náhodou nenajde tu odrůdu, co hledáte, nemyslete si, že ji nemáme. Zkuste do vyhledávacího okénka napsat název odrůdy, kterou hledáte a náš systém Vám ji najde. Omlouváme se Vám, ale náš sortiment je v některých druzích rostlin tak obsáhlý, že je systém zahlcen informacemi.

 

Jestli si s něčím nebudete vědět rady, napište nám na e mail aev.vs@post.cz, rádi Vám odpovíme.

 

Semena nových odrůd (i další obrázky) doplňujeme postupně. Jestli Vás novinky zajímají, koukněte se občas na naše stránky.

 

Zatím je moc dobré vědět že, semínka květin, zeleniny, okrasných rostlin, léčivých a aromatických rostlin a také koření (k výsevu, přímé spotřebě, jako krmení pro Vaše miláčky, k použití na zelené hnojení, atd.),

Vám dodává zásilková služba  AEV - VS

Hlemýždí 20
Brniště
471 29

mobil: 728 385 042
e-mail: aev.vs@post.cz
www.aev-vs.cz
www.nasinec.cz

V Praze pro Vás připravujeme "vzorkovnu", zatím nefunguje. 

 

Adresa vzorkovny bude : Travná 1292, Praha 9, Jahodnice.

 

Při dopravě městskou hromadnou dopravou můžete využít tyto autobusy:

Z DEPA Hostivař se k nám dostanete linkou 163.

Z PALMOVKY se k nám dostanete linkou 109.

Z ČERNÉHO MOSTU se k nám dostanete linkou 110.

 

Kontaktní telefon je: 728 385 042 

 

Telefon a pražská vzorkovna v současné době zatím nefungují.
IČO: 16508092 

 

Dodáváme asi 6000 druhů semen květin, okrasných rostlin, zeleniny, léčivých rostlin a koření.

Kontaktujte nás, rádi Vám podáme doplňující informace. Je hodně druhů semínek, které zde zatím nenajdete, ale vedeme je a máme k dispozici. Dodáváme menší, větší, ještě větší i největší balení semen a koření. Obrazně řečeno: Vyberte si množství a my se budeme snažit Vás uspokojit.

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)