Slunečnice roční Teddybär

Slunečnice roční (Helianthus annuus) Teddybär je asi 30 až 40 centimetrů vysoká košatá jednoletá květina. Vykvétá žlutooranžovými plnokvětými květy. Hodí se i pro pěstování ve velkých květináčích, okrasných korytech a nádobách.

Více detailů


81,00 Kč

305027

Zboží, které bylo s tímto zakoupeno:

Slunečnice roční Teddybär

 

Latinský název: Helianthus annuus

 

Popis: Slunečnice roční (Helianthus annuus) Teddybär je asi 30 až 40 centimetrů vysoká košatá jednoletá květina. Vykvétá žlutooranžovými plnokvětými květy. Hodí se i pro pěstování ve velkých květináčích, okrasných korytech a nádobách.

Postup výsevu: rozbalíme a otevřeme sáček se substrátem, na substrát vložený v sáčku postupně nalijeme asi 350 ml vody. Substrát necháme nabobtnat. Po nabobtnání zkypříme povrch vlhkého substrátu a osejeme ho semeny, do povrchu substrátu je jen lehce vtlačíme. Substrát udržujeme vlhký, ne mokrý. Jakmile budou sazenice dostatečně velké a silné rozsadíme je do květináčů, okrasných koryt a nádob nebo i přímo na záhon.

 

Výsev měsíce: duben až červen

 

Cenová skupina: G

 

Balení obsahuje sadu pro pěstování.

Sada se skládá: z vodě nepropustného fóliového sáčku, klíčícího podkladu z kokosových vláken (bez rašeliny) a sáčku se semeny. 

Košík  

(prázdný)