Obchodní podmínky

 

Vytvořením objednávky v našem E shopu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, úplná adresa a všechno Vámi objednané zboží) v našich počítačových sestavách. 

 Vaše jméno, příjmení a úplná adresa slouží pouze ke zdárnému vyřízení a doručení Vaší zásilky. Bez nich nám Česká pošta zásilku nepřevezme k přepravě.

Vaše osobní údaje nepředáme nikomu dalšímu.

Námi uváděné ceny jsou konečné (s DPH)

a vždy jen za jeden sáček.

 

Před objednáním je dobré vědět i kolik asi za zásilku zaplatíte.

Pozor: při dodávání koření (semen, atd.) poštou je potřeba k uvedeným cenám připočítat ještě částky za dopravné a poukázečné (to jsou poplatky za poštovné a poštovní poukázku, dle tarifů České pošty). Dovolte nám ještě jedno upozornění: Poštovné a poukázečné platíte České poště, ne nám.

Při placení na náš účet, předem, odpadá platba za úhradu poštovní poukázky - poukázečné.

Dopravné, ceny za dopravu doporučených zásilek vycházejí ze sazebníku České pošty (poštovné) + „balné“, to je částka za obal, lepicí pásky, štítky do počítače, odvezení na poštu, atd.                                        

Doporučené dopravné, za menší a levnější zásilky (vždy včetně váhy obalu + DPH) v České republice je asi: do 50g-70Kč, 50g až 100g-78Kč, 100g až 500g-80Kč, 500g až 1kg-89Kč, 1000g až 2000g-118Kč, atd. 

Dopravné připočítáváme ke každé zasílané zásilce.

Tyto ceny dopravného platí při platbě za zboží na náš účet předem.

Dražší, větší a těžší zásilky zasíláme i na dobírku (aby se neztratily).

Při objednání zboží na dobírku, platí dobírkové (dražší) dopravné.

Po zaplacení objednané zásilky na náš účet v České republice, předem, číslo našeho účtu je: 22 00 27 79 43/2010 zasíláme i větší zásilky levněji - doporučeně. 

I do Slovenské republiky zasíláme zásilky doporučeně (s podacím číslem - aby se neztratily). Je to snadné. Z naší nabídky si vyberete a e mailem si vše potřebné objednáte. My zásilku zkompletujeme, zvážíme (kvůli poštovnému) a e mailem Vám pošleme informaci o výši částky, kterou nám uhradíte na náš účet ve Slovenské republice. Číslo našeho účtu na Slovensku je: 22 00 27 79 43/8330. IBAN: SK28 8330 0000 0022 0027 7943. Jakmile nám peníze na účet dorazí, zásilku Vám odešleme. Vzhledem k tomu, že se, z naší strany, jedné o převod peněz téměř bez poplatků, je to pro Vás ten nejlevnější způsob dopravy.

Dopravné je uvedeno vždy včetně váhy obalu.

Doporučené dopravné do Slovenské republiky zatím je asi: za zásilky do 50g…..  128Kč. Za zásilky do 100g…. 138Kč. Za zásilky do 500g…. 223Kč. Za zásilky do 1kg….. 326Kč. Za zásilky do 2kg…… 440Kč.  

Balíky (zásilky větších rozměrů) jsou (v každé hmotnosti), o cca 15Kč dražší než doporučené zásilky.

Dopravné připočítáváme ke každé zasílané zásilce. 

Tyto ceny dopravného platí při platbě za zboží na náš účet předem.

Při objednání zboží na dobírku platí dobírkové (dražší) dopravné.      

Vyhrazujeme si právo změny kterékoliv námi uváděné ceny nebo množství semen (koření) v jednotlivých sáčcích  (jsme závislí na vnějších vlivech: kurz, náklady na dopravu, DPH, atd.). Děkujeme Vám za pochopení.

  

  

Vážení přátelé, námi uváděné údaje jsou pouze informativní.              

  

Díky zpracování mohlo u některých odrůd dojít třeba ke zkomolení jejich jména (automatické opravování chyb počítačem, zlomem nebo jsme třeba ještě neodstranili nedostatkovou odrůdu nebo nepřidali novou, atd.). Promiňte nám to prosím. Všechno budeme postupně upravovat a opravovat.

 

Upozorňujeme Vás na to, že námi uváděné popisy odrůd vycházejí z našich zkušeností a mohou se v různých oblastech České republiky i třeba výrazně lišit.

  

Složení kořenících směsí je pouze informativní. Jednotlivé druhy koření jsou do směsí míchány v proměnlivých hmotnostních podílech. Některé druhy i poměry koření v jednotlivých směsích se proto mohou, i v průběhu roku, mírně lišit.

U každého druhu směsi je udáno přibližné procento soli, pokud ve směsi je a přítomnost dalších přidaných látek, pokud jsou do směsi přidávány. Například: maltodextrin, zvýrazňovač chuti E621, regulátor kyselosti E262ii, regulátor kyselosti E330, aroma, zahušťovadlo E413, E415, modifikovaný škrob E1412, barvivo E150d, barvivo E160c, protispékavá látka E341ii, antioxidant E221, přírodně identické hovězí aroma, škrob E1412, barviva E124 a E102 (mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí), laktósa, papain (přírodní papájovový výtažek, enzym), pektin, atd.

Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2011/1169/ES se za alergeny považují i : lepek, vejce, ryby, korýši, soja, mléko, celer, hořčice, sezam, SO2 (antioxidant), ořechy, atd. Pokud tyto složky obsahují jednotlivá koření (celer, hořčice, sezam, atd.,) nebo směsi koření, jsou tyto složky ve složení obsahu směsí koření uvedeny.


Chceme abyste věděli co budete jíst. I proto uvádíme všechny potřebné údaje zcela zřetelně.

  

Upozorňujeme Vás i na to, že v průběhu sezóny nemusejí být všechny zde uvedené odrůdy nebo druhy semen okamžitě na skladě (některé jsou světové novinky) nebo, že z nějakého důvodu třeba vůbec nebudou (například: výrobce osiv je pro letošní sezónu vyprodal nebo ještě nezačala platit jejich registrace-ty budeme dodávat až po schválení odrůdy a její registraci) nebo už naopak přestala platit registrace některé zde uvedené odrůdy, atd.). V takovémto případě si dovolíme nahradit  Vám nedostupnou odrůdu odrůdou co možná nejvíce podobnou (ranost, výnosnost, barva, tvar, atd.).

Upozorňujeme Vás i na to, že prakticky žádná semena na světě nemají a ani nemohou mít 100% klíčivost. Kdyby semena nějaké rostliny měla 100% klíčivost, tak za těch několik milionů let by na zeměkouli zbyla jen tato jediná rostlina, ostatní by vymřely a to by bylo zcela určitě škoda.

  

V případě prokázané nespokojenosti s námi dodanými semeny Vám zašleme semena nová, náhradní nebo kupní cenu zboží bez DPH.

  

Za případné další škody neručíme.   

                                                                                                     

 

Veškeré námi uváděné informace jsou autorským majetkem zásilkové služby AEV-VS.  Bez našeho písemného svolení nepovolujeme jejich využívání.

  

  

Děkujeme Vám za pochopení.

                                                                                          

 

 

Věříme, že s námi dodávaným kořením i semeny budete spokojeni stejně tak jako v minulých letech.

  

  

Přejeme Vám dobrou chuť, kterou Vašim jídlům dodají  naše koření a kořenící směsi, hodně radosti při pěstování kytiček, bohatou úrodu při pěstování zeleniny a ostatních rostlin, které Vám vyrostou z námi dodávaných semínek, hodně  úspěchů a štěstí v soukromém i rodinném životě a hlavně stálé zdraví

  

Mgr. Jaroslav Našinec


DomůDomů

Košík  

(prázdný)